Kniha návštěv

Datum 03.07.2020

Vložil Haroldlap

Titulek Hi all

Odpovědět

neo coin to usd biržai jurmala rotaslietu tv veikals <a href="https://lv.naraparts.de/forex-in-uk/412/birzai-jurmala/">mēbeļu furnitūra biržai jurmala monero coin cap</a> biržai jurmala cfd zertifikate

Datum 08.05.2020

Vložil Jamessloms

Titulek New search engine.

Odpovědět

<a href=https://skoperations.site/q_demo_account.php>New search engine. - 1000 000$ </a>

Investors are individuals who buy assets that generate them a second income on consistently. However, it is important for you to keep existing records for tax factors.
<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php">New search engine. - 1000 000</a>
Money is not the reason behind all evil. People are the reason behind all your money. People use money folks use ladies. It's the game of life. Life cannot be played without money. This kind of is rule 1.

Datum 03.03.2019

Vložil CharlessmatO

Titulek ciprofloxacin 500 mg iv

Odpovědět

ciprofloxacin 500 mg dosis
ciprofloxacin 750 mg
cipro 500 mg tablet side effects

Datum 26.02.2014

Vložil Jarošovi

Titulek poděkování za skvělé kurzy

Odpovědět

Jsme už několik let spokojenými klienty Babyenglish a určitě v tom budeme pokračovat. Moc děkuji Jitce, že (nejen našim třem) dětem hravou formou nenápadně vštípila správnou výslovnost a naučila je mnoho frází a slovíček. Děti dnes považují znalost angličtiny za něco v životě samozřejmého a v zahraničí se nestydí si objednávat v restauraci!
Díky
Tereza J.

Datum 11.08.2011

Vložil Marcela + 2 dcerky

Titulek nadšení!!!

Odpovědět

děkujeme Jitce Adamcové za úžasné hodiny angličtiny, opravdu umí děti zaujmout a opravdu umí anglicky, děkujeme za krásný tábor s Peppa Pig v Jizekách i parádní Halloween tamtéž! Mohu všem vřele doporučit, těšíme se na další společné chvíle! Štěpánovi

Datum 06.10.2010

Vložil Jolana

Titulek Letní tábor 2010

Odpovědět

Zúčastnila jsem se s dcerkou a musím napsat, že to bylo "naprosto úžasné", pro děti každý den připravený zábavný program, krásné materiály na výuku angličtiny a profesionální přístup tety Jitky byl už jen třešničkou na dortíku......Děkujeme za krásný letní tábor a už se těšíme na další ročník......

Datum 25.06.2008

Vložil Veronika

Titulek Gratulace!

Odpovědět

Jíťo,

smekám před tebou, jsi prostě hvězda! Jdeš si za svým, moc držím pěsti!!!

Pro ty, kdo Jitku neznají - jsem její bývalá studentka angličtiny, moje 3letá dcera navštěvuje Jitčiny kurzy v dětském pokojíčku a můžeme všem vřele doporučit! Jitka je moje nejlepší lektorka angličtiny a že jsem jich už měla:))!!

Datum 19.06.2008

Vložil michalova

Titulek pozdrav

Odpovědět

Tak konečně se mě podařilo nalezt Vaše stranky.Je to pěkné a přeji hodně úspěchů.Zdraví Eva

Datum 22.05.2008

Vložil Pavla

Titulek SUPER

Odpovědět

Ahoj Jitko, moc a moc ti fandím. Jsi odvážná a dovedeš své přání a sny realizovat. Přeji ti hodně síly a moudrosti do všech budoucích kroků! Super práce!!

Naši partněři: www.plavani-zabicka.cz | www.ententyky.cz | www.ucime-se-ucit.cz | www.ebioshop.cz