Informace o nás

Jmenuji se Jitka Adamcová a jsem ráda, že Vás mohu přivítat na svých nových stránkách.  V roce 2008 jsem se rozhodla, že je čas začít s výukou angličtiny vlastních dětí, mám dvě - 13letého studentafa a jedenáctiletou studentku Terezku Ellu, a protože výuka jde v kolektivu lépe, rozhodla jsem se ačít s vlastními kurzy pro děti.  

 

Praxe:

Babyenglish - od roku 2008

2015 - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, výuka angličtiny pro psychology a psychoterapeuty

VŠE 2010 - 2015 - výuka ekonomické a finanční angličtiny 

Metropolitní Univerzita 2006 -2012 - výuka obchodní angličtiny

The Bell School 1997 - 2008 - výuka všeobecné angličtiny - děti, mládež, dospělí, přípravné kurzy FCE, CAE, výuka obchodní angličtiny pro firemní klienty, metodické kurzy pro učitele ze ZŠ

British Primary School Stockholm - výuka angličtiny 

 

 

Tlumočnické služby pro ČMFS

 

 

Vzdělání:

2006 - Pedagogická fakulta OU, Učitelství pro 1.stupeň

2005 - Delta

1997 - USA - TEFL

1996 - 1997 - Universitat Stockholm

1991- 1995 Middlesex University London

 

Zkoušky

CPE, CAE, FCE

 

Cizí jazyky: 

C2 - angličtina

C1 - švédština

C1 - ruština

 

Historie projektu

Co mě vedlo k založení tohoto projektu? Svého syna a jeho kamarády a děti mých kamarádek jsem začala učit anglicky od jejich 2 let v dětském pokojíčku u nás doma. Po téměř roce učení, děti reagovaly, angličtinu měly rády a  nějaký jazyk samy začaly produkovat. Rozhodla jsem se nabídnout  tuto možnost i ostatním dětem a založila Babyenglish.

Naši uživatelé

Naši cíloví klienti jsou zejména děti, které se v dospělosti bez angličtiny nejpíš neobejdou a čím dříve s učením začnou, tím jednoušší učení pro ně bude. Malé děti jazyk nasávají, nestydí se mluvit, neřeší, jestli zrovna mluví gramaticky správně. Dětem se prostě líbí, že se mohou něco učit a zároveň si u toho hrát, zpívat a kreslit. Kromě dětí bychom rádi přivítali i maminky na rodičovské dovolené, které se jednoho dne budou chtít vracet do zaměstnání a znalost jazyka jim tento návrat zcela jistě ulehčí.   

Naši partněři: www.plavani-zabicka.cz | www.ententyky.cz | www.ucime-se-ucit.cz | www.ebioshop.cz